İngiliz Telegraph gazetesi bu yıl dağıtacağı tatil ödüllerinde oylamayla ona yardımcı olacak okurlarına toplam 1 milyon sterlin değerinde 27 tatil vadediyor.

Telegraph Travel Awards 2015-16 (Telegraph Tatil Ödülleri 2015-16) bizlerin beklentilerinin ötesine geçen turizm sektöründeki operatörleri, insanları ve mekanları ödüllendirerek sektörün gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Oylama metodu kalabalığa değil kaliteye dayandığından dolayı da yıllardır alanının en güvenilir organizasyonlarından biri.

Gazete güvenilirliğini okuyucularının oylarından aldığı için, onları ayırdıkları vakit ve emeğin karşılığında ödüllendirmek istiyor. Siz de 1 milyon sterlin değerindeki 27 tatilden birini kazanmak istiyorsanız ödül sayfasından oylamaya katılıp şansınızı deneyebilirsiniz. Üstelik katılmak ya da kazanmak için İngiltere‘de yaşamanız gerekmiyor.

Yarışmanın başlıca kategorileri şunlar: En İyi Uluslararası Havayolu, En İyi Yerel Havayolu, En İyi Tur Operatörü, En İyi Uzman Tur Operatörü, En İyi Tren Operatörü, En İyi Lüks Otel Grubu, En İyi Kayak Şirketi, En İyi Şehir, En İyi Ülke

Ödüller arasıda baştan sona bir İtalya turu, arkadaşlarınızla birlikte business’ta bir New York uçuşu, lüks kayak seyahatleri, gözden uzak bir villa kaçamağı, dünyanın istediğiniz köşesinde spa keyfi, seri hafta sonu tatilleri ve Galápagos‘a lüks bir tekne yolculuğu ve Fransa‘da gurme tatili gibi benzersiz seyahat seçenekleri bulunuyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz