Daha önce evcil hayvanlarına lüks bir seyahat sunmak isteyenler için American Airlines‘ın sunduğu birinci sınıf çareyi paylaşmıştık. Şimdiki haberimiz, yokluğunda köpeğine kucağı kadar lüks ve rahat bir otel ayarlamak isteyen hayvan severler için Güney Afrika‘nın başkentlerinden Cape Town‘da açılan beş yıldızlı bir köpek oteli ile ilgili. Adını otelin sahibinin can dostu Frits‘ten alan AtFrits‘te siz uzaklardayken köpeğinizi köpük banyosu ve TV bekliyor.

Üç oda tipinin bulunduğu otelde seçenekler köpeğinizin karakterine göre düzenlenmiş. Sosyal köpekler için kalabalık “yurt” tarzı odalar, yaşlı veya sükuneti sevenler için kişisel süitler mevcut. Yurt odasının gecesi yaklaşık 11 pound, lüks süitin gecesi yaklaşık 16 pound. Yurt odasında köpeğinizin sadece kendine ait bir yatağı var, lüks süitte ise sadece köpeğinize özel bir oda bulunuyor. Hatta bu odalardaki kameralar sayesinde nerede olursanız olun onu izleme şansınız var.

Köpeğine lüksten bile fazlasını layık görenler için en doğru seçenek platin süitler. En kaliteli yatakların ve çarşafların kullanıldığı bu odalarda kameraya ek olarak köpek temalı yayın yapan birer LCD TV, her gün köpük banyosu ve spa hizmeti yer alıyor. Tabii ki köpeğiniz bütün gün bir odaya hapsolacak değil. A-La-Carte köpek menüsü ile garsonlar dört ayaklı dostunuzun sevdiği yemeği bulana kadar ona servise devam etmeye hazır.

Dilerseniz köpeğinizin şehirde tura çıkmasını sağlayabilir, yaklaşık 5 sterlin karşılığında. O sırada kendine bir oyun arkadaşı bulamazsa saati 2 sterline otelin oyun arkadaşı hizmetinden yararlanabilirsiniz.

(fotoğraf: AtFrits Köpek Oteli)

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz