TV’nin ve internetin en çok izlenen dizilerinden Breaking Bad’de beş sezon boyunca uyuşturucu ticareti yapan ve bu yüzden başı dertten kurtulmayan Jesse Pinkman’ı canlandıran Aaron Paul evini Airbnb’de gecelik olarak kiralıyor. Oyuncunun Idaho’daki evi TV’deki karakterinin ve onun yaşadığı yerin aksine oldukça lüks ve keyifli.

Daily Mail’ın haberine göre, Oregon sınırı yakınlarındaki Boise’da yer alan çiftlikte kapalı termal havuz bile var. İki yatak odalı, iki banyolu ve dört misafir ağırlama kapasiteli evin ziyaretçi yorumları da gayet iyi, Airbnb burayı “Idaho’ya gelenler için en doğru Airbnb adresi” olarak tanımlıyor. 36 yaşındaki aktörün evinde konaklamak isteyenler için en büyük dezavantajsa evde parti vermenin yasak olması. Paul komşulara rahatsızlık vermek istemediği için böyle bir kısıtlama getirmiş.

Aaron Paul
Aaron Paul

Kısıtlamaya rağmen kalanların yorumları “evin her türlü ihtiyacı giderdiğini” söylüyor. Beş yıldızlı otel fiyatlarını düşününce bir ünlünün evinde kalıp onun hayatına ortak olmak için ödenecek gecelik 400 dolar gayet mütevazı kalıyor.

Aaron Paul, Airbnb’yi sadece evini kiralamak için kullanmıyor. Sitenin hayranlarından olan aktör, kardeşi için verdiği bekarlık partisini de Park City, Utah’ta Airbnb üzerinden bulduğu 5 bin dolarlık bir malikanede yapmış.

jessepinkman-evi1jessepinkman-evi2jessepinkman-evi3jessepinkman-evi5jessepinkman-evi6jessepinkman-evi7jessepinkman-evi8jessepinkman-evi9jessepinkman-evi10

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz