Singapore Airlines ayrıntılara verdiği önemle övünen bir şirket; yıllardır reklam kampanyalarının merkezine de bu özelliklerini koyuyorlar. “Understanding Your Needs“, “Bringing You The World“, “Creating Around You” başlıklı reklam kampanyalarıyla müşteriye onların ne istediğini detayına kadar çok iyi bildiğini anlatageldiler. Şu sıralar da Airbus 380 uçağını odağa alan bir kampanya ile kendinden söz ettiriyor.

Güney Asya havayolunun son kampanyası da bu geleneğin devamı niteliğinde. “At Singapore Airlines, No Detail Is Too Small“da (Singapore Airlines‘da Hiçbir Detay Çok Küçük Değildir) süit sınıfı koltuklar minyatür olarak en ince detayına kadar baştan yapılıyor. Hem de koltukların en önemli özelliğini, yatak olabilmesini bile birebir taklit ederek.

Video için Luca Iaconi-Stewart ile çalışan firma reklamda bir A380 uçağını kağıttan yeniden yarattı. Sanatçı bu iş için tam 1000 saatini harcadı. Malzeme olaraksa 100 karton dosyadan oluşturulan 3000 parça ve 50 adet bıçak kullanıldı. Sadece 400 parçadan oluşan birinci sınıfı tamamlanması bile bir ay sürdü!

https://www.youtube.com/watch?v=i1JFgX9YDG8

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz