Kalabalık bir tatil sizi dinlendirmiyor, sakin ve özel bir alternatif, neredeyse ıssız bir adamı arıyorsunuz? Aradığınız buysa 3 bin adadan müteşekkil Filipinler tam da gitmeniz gereken yer. Daha da spesifik bir tavsiye isterseniz, başkent Manila‘nın 250 kilometre güneybatısında yer alan Calamian takımadaları bünyesindeki Ariara Adası berrak turkuaz denizi, beyaz kumsalı ve tropik manzarayı tamamlayan palmiyeleriyle tüm hayallerinizi yerine getirebilir.

Tarafınızdan keşfedilmeyi bekleyen adanın içinde yemek ve oturmak için geniş bir alan var. Filipinli mimar Jorge Yulo tasarımı dört plaj kulübesi ve iki villa bulunan Ariara Adası‘nın maksimum kapasitesi 18 misafir yani asla kalabalık olma şansı yok. Palmiyelerin gölgesindeki bu keyifli tatil için size yardımcı olacak 35 de tesis çalışanı bulunuyor.

İster yıldızların altında bir akşam yemeği yiyin, ister yoga ve masajla rahatlayın, ister sualtı hayatını gözlemlemek için dalış yapın. Jet ski ve kanonun yanında etraftaki adaları da gün içinde gezebilmek için tekne seçeneğiniz de var. Hem de mazot, şarap ve dalış ücreti hariç her şey fiyata dahil, gecesi kişi başı 310 sterlin yani yaklaşık bin 350 lira.

Ariara Adası 2

Ariara Adası 2islandlocationnew1
environment-general1 island-location1 island-location3 island-location4 lifestyle-general3environment-flora1

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz