Amerikan çocuk kanalı Disney’nin yıldızlarından model, şarkıcı ve oyuncu Zendaya, Louis Vuitton’un bir etkinliği için Rio’ya gitti. Yıldız kaldığı villayı sosyal medyada paylaşınca gözler Atlantik Okyanusu’na bakan gecesi 1000 metrekarelik bu villaya çevrildi. Gecelik ücreti 2137 paund olan villanın 4 yatak odası, rengarenk salonu ve sonsuzluk havuzu da var. Zendaya, Disney Channel’daki dizisinde eğitim aşamasında bir ajanı oynasa da bu villayı bulmak için gizli ajan olmaya gerek yok. Rio de Janeiro’nun en mutena muhitlerinden birinde yer alan yapıyı Airbnb üzerinden herkes tarafından kiralanmaya açık.

19 yaşındaki Zendaya, ailesi ile birlikte kaldığı ve Instagram paylaşımlarında yer verdiği 18 milyon dolarlık Casa do Luz’da camlar yerden tavana kadar uzanıyor ve gün ışığı ağaçların arasından içeriyi aydınlatıyor. Sao Conrado semtindeki mülk eskiden Rothschild’a aitti. Evin en büyüleyici yanı kıyıyla birleşen havuzu ve manzarası olsa da cam ağırlıklı aydınlık dizaynı, geniş odaları da bir o kadar etkileyici.

Pedra Bonita’nın eteklerinde uzanan dağlık alandaki tropik ormanda yer alan villada jakuzi, klima, tam ekipmanlı bir mutfak var. Ayrıca görev başındaki güvenlik ve servis elemanları bulunuyor.

Instagram’de 26 milyon takipçisi olan Zendaya’nın havuza atlamak üzereyken villadan paylaştığı video 2,5 milyondan fazla beğeni aldı.

rio-casa-do-luz1rio-casa-do-luz9rio-casa-do-luz6rio-casa-do-luz4rio-casa-do-luz7rio-casa-do-luz8rio-casa-do-luz3

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz