Dubai merkezli uluslararası havayolu şirketi Emirates, Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri‘nde (BAE) gidilebilecek mekân ve etkinlikleri tanıtan iki yeni ice TV kanalı hazırladı. Başarılı taşıyıcının uçak içi eğlence sistemi ice’ta Aralık ayından itibaren yayınlanmaya başlayacak iki yeni kanalla her ay 5 milyon yolcuya ulaşılması hedefleniyor.

Dubai ve BAE‘de lüks restoran, otel ve etkinlik sayısı ve çeşidi hızla artıyor. Dubai Emirliği’ne bağlı şirket bu girişimlere iki yeni kanallarda kendilerini tanıtma fırsatı yaratıp yeni bir gelir kanalı açıyor.

Tanıtıma yönelik TV kanalları, başlangıç olarak Dining and entertainment ve Attractions and activities başlıklarıyla yayınlanacak. ice TV üzerindeki ‘Dubai and Emirates’ kısmında, restoranlardan, golf sahalarına, otellerden otantik BAE deneyimlerine kadar her şeyi içerecek tanıtım videoları sunulacak.

Yeni TV kanalları, 60 ila 120 saniyelik video kliplerle, yeni pazarlama fırsatları sunacak ve işletmelerin, ürünlerini, büyük ve ilgili bir izleyici kitlesine sergilemelerine izin verecek. Emirates, Motivate Media Group ile birlikte, tüm video oluşum ve yayın süreçlerini sürdürecek.

Bu arada Emirates’in First ve Business Class yolcularına sağladığı keyifli ve konforlu yolculuk olanaklarını içeren infografiği de aşağıda paylaşalım:

emirates infografik

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz