EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, dünya turizm profesyonellerini ve tatil tüketicilerini 23’üncü kez İstanbul’da bir araya getirmeye hazırlanıyor. Fuar 31 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Dört gün boyunca sürecek etkinlikte, farklı sektörlerin önde gelen isimleri birbirinden farklı konuları masaya yatırılacak. Turizm yol haritası, turizm ekonomisi, turizmdeki canlanmayı kalıcı kılmak için atılması gereken adımlar, geleceğin turizmine dair öngörüler ve açıklamalar gazeteci, televizyoncu, ekonomi yorumcusu Emin Çapa, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, TTYD Başkanı Oya Narin, SKAL Başkanı Ata Eremsoy, Fütürist, Ekonomist, Dijital Ajans Başkanı Ufuk Tarhan, Gastronomi Turizmi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe tarafından ele alınacak.

Dijitalleşme konuşulacak

Turizmin gündeminden düşmeyen dijitalleşme konusu tüm satış ve pazarlama profesyonellerinin odağında. Bu konuların ele alacak isimler arasındaysa Fütürist Otelci Cem Kınay, Travel Tech Global YK Başkanı Ferda Kertmelioğlu, Neredekal.com Kurucu ve Genel Müdürü Özkan Hacıoğlu, Enuygun CEO Çağlar Erol, tatilsepeti Genel Müdür Koray Küçükyılmaz, HotelRunner Kurucu Ortak Arden Agopyan, Travel Audience Avrupa Satış Yöneticisi Arnaud Valion, Emirates Havayolu Türkiye, Romanya ve Bulgaristan Bölge Müdürü Bahar Ahmet Birinci yer alıyor.

Her sene Travel Shop Turkey iş birliği ile gerçekleşen Hosted Buyer (davetli tur operatörü) programında bu yıl Asya, Avrupa, Uzakdoğu ve Latin Amerika kıtaları dahil 100’den fazla ülkeden 700’ü aşkın davetli tur operatörü ağırlanacak. Fuarı geçen yıl 85 ülkeden 1.065 katılımcı ve 54 bin 364 ziyaretçi ziyaret etmişti.

Emitt 2019’da gerçekleştirilecek etinlik ve panellerin detaylarına fuarın resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz