Airbnb ve Uber gibi başarılı örnekleriyle seyahat sektörünü değiştiren paylaşım ekonomisi son olarak hava yolculuğuna da el attı. Özel jetleri daha büyük kitlelerin kullanımına yaymayı amaçlayan JETFORME, yolcular ile jet sahiplerini buluşturarak kişiye özel uçuş imkânı sunmayı amaçlıyor. Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren yeni nesil interaktif özel jet kiralama platformu, özel uçuş izni alınabilen tüm havaalanlarına seyahat imkanı sağlıyor.

Girişim, jet deneyimini uçuk bir hayal olarak görenlere uygun fiyatlı ve konforlu bir seçenek olabilmeye çalışıyor. JETFORME sayesinde yolcular uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebiliyor. Yolcular ve jet sahiplerini buluşturan uygulama ile dünyaca ünlü isimlerin kullandığı özel jet terminallerine en uygun şekilde ulaşım sağlanıyor, tüm Avrupa ve Orta Doğu ülkelerini kapsayan yaygın bir erişim elde ediliyor.

Yaklaşık 1000’e yakın özel jeti portföyünde bulunduran firma 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme imkanı sunuyor. Aynı şekilde jet sahipleri de jetlerini seçkin yolculara kiralama, kendi seyahatlerinde boş koltukları başkalarıyla paylaşma ve ek gelir sağlama fırsatını yakalıyor.

jetforme4

Yolcular JETFORME ile daha önceden oluşturulmuş olan bir uçuşa katılarak maksimum yolcu sayısını tamamlayabilmenin yanı sıra yeni bir uçuş planlayarak oluşturduğu seferin dolmasını bekleyerek de yolculuk yapabiliyor. İş seyahatleri, tatil planları ve anlık toplantılarda hayatı kolaylaştıracak olan uygulamanın diğer bir avantajı ise kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleri ve özel terminal ayrıcalığı. Kalabalığa girmeden özel jetle keyifli bir yolculuk vadeden JETFORME, web sitesine ek olarak App Store ve Google Play’deki mobil uygulamasıyla da kullanılabiliyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz