Avrupa‘nın en kalabalık ve en büyük şehirlerinden birinde doğayla iç içe bir ağaç evi hayal etmek bile güç. Hem Londralıların hem de yerli ve yabancı turistlerin içindeki çocukları ortaya çıkarmak isteyen Virgin Holidays, Southbank‘te 10 metrelik bir ağaç ev inşa etti.

Thames Nehri manzaralı bu sıra dışı evin yapılış amacı, tur operatörü Virgin Holidays‘in “harikalar listesi” kampanyasını duyurmak. Ev Güney Afrika‘daki Lion Sands Game Reserve bünyesindeki safari ağaç evinin bir replikası.

Güney Afrika‘daki orijinal ağaç eve parasını veren herkes gidebilir fakat Londra‘daki şehir ağaç evinde sadece şanslı bir kişi konaklayabilecek. Virgin Holidays‘in çekilişini kazanan talihli iki yatak odalı, özel balkonlu ve Hubert Zandberg tarafından tasarlanmış bu lüks evde bir gece geçirebilmenin yanında sadece ona özel yiyecekler hazırlayacak bir şefin hizmetlerinden de yararlanacak. Hatta bu isim ünlülerin şefi Petrus Madutela olacak.

(fotoğraflar: Virgin Holidays)

londra-virgin-holidays-agac-ev01 londra-virgin-holidays-agac-ev02 londra-virgin-holidays-agac-ev04 londra-virgin-holidays-agac-ev05

 

 

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz