Lufthansa Alman Havayolları, 27 Mart 2017 tarihinde İzmir kalkışlı Münih seferlerine yeniden başladı. Seferler her gün karşılıklı olarak yapılacak.

Adnan Menderes Havalimanı’ndaki ilk uçuş öncesinde Lufthansa’nın yeni Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer’in de katıldığı basın toplantısı  yapıldı, ilk yolculara ikramlarda bulunuldu. Geçer, Türkiye’de seyahat ve havacılık sektörünün birçok fırsat sunduğuna inandıklarını, firma olarak buna katkıda bulunmaya devam edeceğini belirtti. Geçer: “Türkiye’de seyahat ve havacılık sektörünün birçok fırsat sunduğuna inanıyor ve Lufthansa’nın ülkede yararlı bir rol oynamaya devam etmesinden gurur duyuyoruz. İzmir uçuşları ile hem iş hem de turizm amaçlı seyahatler için yolcularımıza benzersiz seyahat programlarının yanı sıra birçok farklı destinasyona da bağlantı imkanı sunuyoruz” dedi.

Geçtiğimiz yıl Ekim ayında Türkiye’de 60’ıncı yılını kutlayan Lufthansa’nın İzmir uçuşları Egelileri Münih üzerinden dünyada onlarca başka destinasyona bağlayacak. Rezervasyon ve bilet alımı www.lufthansa.com ile diğer bilet satış sitelerinden yapılabilir.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz