Maldivler’de açılacak olan OZEN by Atmosphere yeni hizmete girecek olmasına rağmen yarışa rakiplerinin birkaç adım önünde başlayacak. Servis ettiği balıkları müşterilere okyanusa açılan pencerelerinden daha servis etmeden gösteren deniz seviyesinin 6 metre altında bir restoranı barındıran beş yıldızlı tatil köyü Rooster’ın haberine göre temmuz ayında hizmete girecek. Müşteriler tesisin restoranda bir yandan yemeklerini yiyip içkilerini yudumlarken bir yandan da okyanusun eşsiz sualtı macerasına tanık olacaklar. Sahipleri restoranın deniz yaşamına zarar vermeden inşa edildiğini ve sonrasında da doğal hayatı etkilemeyeceğini iddia ediyor.

İnşaat tamamen bitmese de beyaz mobilyalar, şık iç dizayn ve lagünden ilham alan atmosfer taslaklarda bile dikkat çekiyor. Ancak yemek için tek alternatif denizaltı restoranı olmayacak, tesiste dünya mutfağı, Güney Asya mutfağı ve Uzakdoğu mutfağından örnekler sunan başka restoranlarda hizmet verecek.

Maadhoo adası yakınlarındaki M6m (eksi 6 metre) Male’nin güneyindeki ilk sualtı restoranı ve Maldivler’deki her şey dahil sisteme dahil ilk sualtı restoranı olacak. Restoranın yer aldığı OZEN by Atmosphere’de gidiş dönüş uçak biletleri ve 7 gece her şey dahil konaklama dahil olmak üzere kalmanın bedeli kişi başı 2800 sterlin yani yaklaşık 11 bin lirayı bulacak.

Tatil köyünde 41’i denize sıfır 49 villa yer alacak, hepsinin verandası, tropik bahçesi olacak ayrıca 17’sinin de kendine özel sonsuzluk havuzları bulunacak.

Maldivler’in üçüncü sualtı restoranına ev sahipliği yapan OZEN by Atmosphere Male Uluslararası Havalimanı’nda yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta.

maldivler-male-denizalti-restoran7maldivler-male-denizalti-restoran8maldivler-male-denizalti-restoran3maldivler-male-denizalti-restoran4maldivler-male-denizalti-restoran5maldivler-male-denizalti-restoran6maldivler-male-denizalti-restoran1

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz