Avrupa’nın en önemli müzik festivallerinden biri olan Roskilde Festivali Red Bull TV‘de canlı yayınlanacak. 28 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında Danimarka’nın Roskilde kentinde düzenlenecek festivalde bu yıl The Weeknd, Foo Fighters, The XX ve Arcade gibi dünyaca ünlü yıldızlarla genç yetenekler sahne alacak. 28 Haziran- 1 Temmuz arası Red Bull TV platformunda yapılacak kısmi canlı yayınlar, 28 Haziran’da Türkiye saati ile 22.00’de, diğer günlerdeyse 20.00’de başlayacak.

İlki 1971 yılında düzenlenen ve seneler geçtikçe kendi kitlesini yaratan Roskilde Festival bu yıl 28 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşiyor. 6 günlük programında toplam 9 sahnede 175 performans sergilenecek. Danimarka’nın Zealand Adası’nın batı ucundaki Roskilde kasabasında düzenlenen festival her yıl ortama 130 bin müzikseveri ağırlıyor. Festivalden elden edilen gelirler her yıl yardım kuruluşlarına bağışlanıyor.

Festivaldeki canlı performanslar, kamera arkası görüntüleri ve özel röportajlar 28 Haziran- 1 Temmuz arası Red Bull TV’den canlı olarak yayınlanacak. Canlı yayınları Kadıköy Bina’da da izlemek mümkün. Etkinliğe katılım ücretsiz.

İlginizi çekebilir:

Avrupa’da 2017 yazında kaçılabilecek 15 alternatif (ve çılgın) müzik festivali

Şehir gezginlerinin aklından çıkmayacak 11 muhteşem açık hava heykeli

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz