Yeni film projelerinde Robert De Niro adını duymak seyirciyi artık eskisi kadar heyecanlandırmıyor ancak aktör ileri yaşlarında edindiği ikinci kariyerinde hızlı adımlarla yükseliyor. Aktörün yeni hedefi lüks seyahat imparatorluğuna Londra’nın merkezinde, Covent Garden’da yeni bir otel daha eklemek.

Fox News’ün haberine göre, De Niro 6 tarihi binayı tek bir kompleks olarak birleştirecek bir proje hazırlığında. 83 odalı otelde lüks bir spa, iki restoran ve bir de avlu yer alacak. Eğer proje Westminster Meclisi’nden onay alabilirse otelin adı da The Wellington Hotel olacak ve inşaat 2017’de başlayacak, otel de 2019 yılı içinde hizmete girecek. The Wellington Hotel 6 ayrı yapıdan oluşsa da dış cephede tarihi doku korunacak değişiklikler arkada gerçekleşecek.

Bir basın toplantısı ile projesini duyuran aktör, Londra’nın dünyanın en heyecan verici ve en kozmopolit şehirlerinden biri olduğunu bu yüzden burada bir otel açmak istediğini dile getirdi.

Londra projesinde İngiliz Capco ve ABD’li BD Hotels ile ortak olan Robert De Niro geçtiğimiz yıl Filipinler’in başkenti Manila’da Nobu Hotel Manila’yı açmıştı.

(fotoğraf: Nobu Hotel Manila)

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz