Uzakdoğu’nun yükselen yıldızı Şanghay popun kralı Michael Jackson tarafından yıllar önce inşa ettirilen çiftliği Neverland’in bir benzerini inşa etmeye hazırlanıyor.

Daily Mail’ın haberine göre, ölümünün ardından 7 yıl geçen şarkıcının kardeşlerinden ve onun gibi Jackson Five üyesi Jermaine Jackson geçtiğimiz günlerde Çin’e uçtu. Şarkıcı, Michael Jackson’ın Disneyland’i andırır bir oyun parkı ve hayvanat bahçesini andıran ve adını Peter Pan’in çocukların hiç büyümediği ülkesi Neverland’den alan çiftliğini temel alacak eğlence parkının nereye kurulabileceğine baktı.

Şimdilik Baoshan terminali ve Gucun Park bölgeleri alternatif lokasyonlar olarak belirlendi. Henüz geliştirme aşamasında olan park fikri için henüz bir başlama veya bitiş tarihi açıklanmadı. Hollywood Culture Industrial Investment (Şanghay Hollywood Kültür Endüstri Yatırımcılık) CEO’su Wu Jun, Jermaine Jackson’ın gördüklerinden memnun olarak ayrıldığını söyledi.

Çifliğin Kaliforniya, Los Olivos’taki orijinali ise yıllardır satılık olmasına rağmen halen yeni sahibini bulabilmiş değil. Müzayedeci Sotheby’s’in internet sitesinde 100 milyon dolara alıcı bekleyen çiftlik listede Jackson’dan önceki adıyla “Sycamore Valley Çiftliği” olarak yer alıyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz