Sıkça seyahat edenler, özellikle iş seyahatine çıkanların sorunudur, daha şık ve resmi kıyafetler genelde valize yerleştirirken sorun çıkarır. Siz ütülenmiş olarak koysanız da valizden çıktığında kırışıklarla karşılaşırsınız. Thomas Pink seyahat eden erkekler için bu sorunu giderecek bir çözüm üretti.

Londra merkezli lüks giyim firması yeni seyahat koleksiyonunu sunarken bir adım daha ileriye giderek mükemmel ütüsüz gömleği icat etti ve bunu bir videoyla kanıtladı.

Kısa filmde kaşif ve maceracı Neil LaughtonEverest‘in zirvesinde dünyanın en yüksek yemek davetini veriyor. Laughton zirveye tırmanırken tüm ekipmanını yanına alıyor: Tırmanma demirleri, botları, baltası, ipi ve tabii ki kırışmaz gömleği.

Dünyaca ünlü LVMH grubunun çatısı altındaki Thomas Pink‘in koleksiyonunda hem tersi yüzü kullanılabilir iki ceket ve bir yağmurluk da bulunuyor.

Thomas Pink‘in tasarım departmanının başındaki isim, Frederik Willems, amaçlarının az vakti olan ve şık görünmekten ödün vermek istemeyen erkeklere hem fonksiyonel hem tarz sahibi ürünler sunmak olduğunu söylüyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz