Türk Hava Yolları‘nın da üyesi olduğu Star Alliance yolcu sadakat programı, 20’inci kuruluş yıldönümü şerefine tam 1 milyon mil ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Program üyeleri, mesela Miles and Smiles kartı sahipleri, seyahatleri sırasında çok etkilendikleri bir deneyimin fotoğrafını kendi selfieleriyle birleştirip sisteme yükleyerek yarışmaya katılabiliyor. Yarışmaya son katılım tarihi 31 Temmuz 2017.

Yarışma sonunda Star Alliance üyesi 21 havayolu firmasının sadakat programlarına üye katılımcılar arasından, her bir program için bir kişi olmak üzere, kazananlar belirlenecek ve kendilerine 1 milyon mil puanı hediye edilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler Miles and Smiles bilgileriyle veya online üye olarak sisteme giriş yapacak. Sonrasında etkilenilmiş ya da en sevilen kültürel deneyimin fotoğrafıyla birlikte bir profil resmi ya da bir özçekim (selfie) sisteme yüklenecek. Sistem bu  ikisini birleştirip bir montaj kare yaratacak ve yarışmaya dahil edilecek. Yarışmacı isterse kendi montajını da doğrudan yükleyebilecek. Katılım için adres şu: http://www.staralliance.com/en/mileagemillionaire

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz