SüngerBob KareŞort (Spongebob Squarepants) hayranları Dominik Cumhuriyeti’ndeki Punta Cana’da Nickelodeon and Nick Resort sayesinde kahramanlarının evinde yaşayabilecek. Tabii bu evler denizin altında değil, üstünde…

Nickelodeon yapımı Spongebob Squarepants dünyanın her yerinden ve her yaştan izleyiciyi ekranlara çeken bir çizgi film. Hatta 8 Ekim’de 10’uncu sezonu başlayacak. Ne yazık ki Dominik’teki tatil köyünde çizgi filmdeki gibi flüt çalan mürekkep balığı ve pembe deniz yıldızı komşular yok ancak 140 metre karelik 2 yatak odalı, 3 banyolu ve havuzlu ananas şeklinde villalar var. Üstelik evlerin iç mimarisi de orijinaline sadık olarak dekore edilmiş. Gerçek boyutlu Gary replikası ve deniz kabuğu şeklindeki telefon da tasarıma dahil. Acıkınca villanıza özel uşağınızdan Krabby Patties isteme şansınız da var.

Gecesi 4 bin dolara yakın!

SüngerBob ve yakın arkadaşı Patrick’in ananas evlerdeki mütevazı yaşamını tecrübe etmenin bedeli ise hiç de mütevazı değil. Tatil köyündeki villaların konaklama ücreti 3800 doları buluyor. Bikini Bottom’da kiraların bu kadar fahiş olabileceğini kim tahmin ederdi ki?

Yine de favori çizgi kahramanlarınız için Dominik yollarına düşmek ve gecelik 12 bin lirayı gözden çıkarmak isterseniz tesise dair ayrıntılı bilgileri tatil köyünün sitesinden edinebilirsiniz.

accomodations-page_pineapple_spongebob_livingroom_nhpc_1600x530accomodations-page_pineapple_pool_nhpc_1600x530accomodations-page_pineapple_master_bedroom_nhpc_1600x530accomodations-page_pineapple_2_nhpc_1600x530

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz