Hezen Cave en iyi oteller 2017

Otel ve restoran keşif ve rezervasyon platformu TripAdvisor’ın her yıl derlediği Travelers Choice en iyi oteller 2017 listesi belli oldu. Platformun yüzbinlerce üyesinin her yıl konakladığı 10 binlerce tesise dair bıraktıkları puan ve yorumlar dikkate alınarak belirlenen dünyanın en iyi 25 oteli sıralamasına Türkiye’den hiçbir otel giremezken, en iyi 25 küçük otel sıralamasına Kapadokya Ortahisar’daki Hezen Cave Hotel 16’ıncı sıradan girme başarısı gösterdi.

TripAdvisor kullanıcılarının dünyanın en iyi oteli olarak seçtiği tesis Budapeşte’deki Aria Hotel Budapest by Library Hotel Collection olurken, onu Ubud, Endonezya’daki Mandapa A Ritz-Carlton Reserve ile Torino İtalya’daki Turin Palace Hotel izledi.

Hezen Cave Hotel

Kapadokya’daki Hezen Cave Hotel için TripAdvisor üyesi gezginler tarafından bırakılan 445 değerlendirmenin 320’si ‘harika’, 14’ü ise ‘çok iyi’. Otel için ‘ortalama’, ‘zayıf’ ve ‘berbat’ yorumu yapan sayısı sıfır. Butik otelin dördü superior süit olmak üzere kayalardan oyulmuş toplam 15 odası bulunuyor. TripAdvisor’ın en iyi küçük oteller listesinde ilk sırayı ise Sawai Madhopur Hindistan’daki The Oberoi Vanyavilas alırken, Aix-en-Provence Fransa’daki La Maison d’Aix ikinci, Fransız Polinezyası’ndaki Vahine Private Island Resort ise üçüncü olmuş.

En iyi ‘herşey dahil’ tatil köyleri arasında bir Türk

TripAdvisor’ın en iyi otel listeleri aslında En İyi 25 Otel ve En İyi 25 Küçük Otel olmak üzere iki ana kategoriye sahip. Bunlar dışında en romantik, en kelepir, en lüks, en iyi ‘her şey dahil’ tesis gibi alt listeler de hazırlanıyor. 2017’de ‘her şey dahil tesisler listesine Belek’teki Voyage Belek Golf&Spa oteli 9’uncu sıradan girerken, en ‘kelepir’ 25 otel listesinde İstanbul’daki Basileus Hotel 8’inci sırada yer alıyor.

Ana görsel: Hezen Cave Hotel

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz