Sizin için A’dan Z’ye planlanmış, uçakla gezeceğiniz bir dünya turuna ne dersiniz? Tabii 75 bin dolarınız (yaklaşık 225 bin TL) varsa ve bir yıllığına her şeyi bırakabilecekseniz… Özellikle macera severlere yönelik seyahat planlayıcısı Intrepid Travel; Bangkok’ta başlayıp Buenos Aires’te bitecek 365 gün ve 34 ülkelik, dünyanın en uzun süreli tur paketi seçeneği sunuyor.

Yolculuk 3 Şubat 2016’da başlayacak ve 2 Şubat 2017’de sona erecek. Arada da Arjantin, Antartika, Belize, Bolivya, Botsvana, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kosta Rika, Ekvator, Mısır, El Salvador, Guatemala, Honduras, Hindistan, Endonezya, Ürdün, Kenya, Malavi, Meksika, Fas, Namibya, Nepal, Nikaragua, Panama, Peru, Güney Afrika, Tanzanya, Tayland, Vietnam, ABD, Zambia ve Zimbabve’yi göreceksiniz.

Firmanın macera turizmindeki tecrübesi göz önüne alınırsa konaklamalarınız da sıradan otellerdeki standart geceleriniz gibi olmayacak. Antartika’da kamp yapacak Nepal’in uzak köylerinde mütevazı geceler geçirip; Endonezya’da çay ekim alanlarını gezecek, Arjantin’de tango öğrenecek ve Marakeş‘te baharat alışverişine çıkacaksınız.

xit_9.jpg

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz