Sabah iki saat erken kalktınız, hiç kahve, çay ya da gazlı içecek, alkol tüketmediniz, kendinizi gün içinde olabildiğince yordunuz ve kullanacağınız seyahat aracındaki yerinizi aldınız. Koltuğa oturdunuz ve tüm önlemlere rağmen yine de uyku tutmadı! Henüz bir Kickstarter projesi olan FaceCradle boyun yastığı hayata geçtiğinde büyük ihtimalle derdinize derman olacak.

Hafızalı köpüğe sahip akıllı boyun yastığı FaceCradle, 5 ayrı fonksiyonuyla yolcuya her koşulda uyuma garantisi sunuyor. Geleneksel boyun yastığı halinin dışında katlanarak boynu yaslayarak ya da arkadan bağlayıp yüzü yaslayarak kullanılmayı sağlayan 4 ayrı modu daha var. Görüntü biraz tuhaf olsa da uyumak için değmez mi?

500 bin Avustralya Doları toplandı

Kickstarter kampanyasının sonlanmasına birkaç hafta kalan sıra dışı yastığın üretime geçebilmesi için toplanması gereken para 20 bin dolarken 8000 civarında destekçi sayesinde şimdiden 500 bin Avustralya Doları’nın üzerinde bir para elde edildi.

Alttaki tablo FaceCradle’ın hangi modlarda kullanılacağını kısaca gösteriyor. İlkinde sadece bir boyun yastığı, ikincisinde boyun ve kafaya destek oluyor, üçüncü modu masa üstünde kafayı koyup uyumak için. Dördüncü ve beşinci resimlerde ise yüzükoyun ve yan olarak hamak modunda kullanılmış. Masaj masasına uzanır gibi uyumak isterseniz de altıncı resmi örnek alabilirsiniz.

11c6fe2d24db45ffd61b4edbba08d82c_original

1 yorum

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz