Almanya’nın lider markalarından Adidas, başkent Berlin‘in adını taşıyan benzersiz bir modeli piyasaya sürdü. Spor ayakkabı meraklılarının satın almak için Adidas ana mağaza kapısında sabahladığı yeni modeli diğerlerinden ayıran temel özellik, Berlin U-Bahn metrosu, tramvay, otobüs ve feribotlarını işleten BVG (Berlin Verkehrsbetriebe) toplu taşıma kuruluşunun bir yıl süreli abone kartıyla gelmesi.

Adidas’ın EQT Support 93/17 günlük spor ayakkabı serisine dahil olan model, kendine özel tasarım ve rengin yanı sıra, dilinde bir de BVG abone kartı taşıyor. 31 Aralık 2018’e gece yarısına kadar geçerli olan kartla Berlin’de bir yıl boyunca toplu taşımadan ücretsiz yararlanılıyor.

EQT Support 93/17 BerlinEQT Support 93/1y Berlin modelinin fiyatıysa sadece 180 euro. Yıllık en ucuz BVG kartının 728 euro olduğu düşünüldüğünde, 16 Ocak sabahına kadar kapılarda geceleyenlere bir nebze hak verilebilir. Ancak asıl neden elbette bu ‘koleksiyon’ modelinden piyasaya sadece 500 çift sürülmüş olması. Ürünün yarım saat içinde tükenmiş olmasına ve fiyatının şu sıralar açık artırma sitelerinde 1150 dolara kadar çıkmış olmasına şaşırmıyoruz.

EQT Support 93/17 BerlinBunlar da ilginizi çekebilir:

https://gezzio.com/video-goruntu-110-yil-once-berlin/

https://gezzio.com/en-iyi-gece-hayati-hangi-sehirlerde/

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz