ATÜ duty free luxury square

TAV Havalimanları ve Unifree Duty Free/Gebr. Heinemann ortaklığında kurulan ATÜ Duty Free, lüks markaları buluşturduğu yeni mağaza konseptini İstanbul Havalimanı’nda hayata geçirdi. Multi-brand mağaza konsepti “Luxury Square” ile toplam 800 metrekareden fazla bir alanda dünyaca ünlü lüks markalar yolcuların beğenisine sunuluyor.

İstanbul Havalimanı’nda merkezi bir noktada bulunan ve modern açık mağaza tasarımıyla dikkat çeken Luxury Square’de giyim ve aksesuar alanında Burberry, Kenzo, Givenchy, Loewe, Stella McCartney, Alexander McQueen, Chloé, Marc Jacobs, Off-White, Palm Angels, Alanui gibi markaların ürünleri bulunuyor. Ayrıca saat ve mücevher alanında Chopard watches & jew., Messika, Piaget Watches & Jew., Atelier Swarovski, Tous, Bee Goddess, Gucci, gözlük kategorisinde ise Balenciaga, Cartier, Celine, Chloé, Dior, Fendi, Gucci, Saint Laurent marka ürünler yer alıyor. Luxury Square, pek yakında 110 metrekare alanda yer alan bir güneş gözlüğü mağazasına ve yine 92 metrekarelik bir alanda lüks saat ve mücevherlerin yer aldığı bir mağazaya ev sahipliği yapacak.

ATÜ Duty Free, üç kıtada, yedi ülkede 120’den fazla mağazayla gümrüksüz (duty free) mağazacılık hizmeti sunuyor. Türkiye’ de İstanbul Havalimanı, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa Alanya ve Milas Bodrum Havalimanları’nda duty free operasyonlarını yönetiyor. Yurtdışında ise Gürcistan’da Tiflis, Batum, Kutaisi; Makedonya’da Üsküp, Ohrid; Tunus’ta Enfidha, Monastir, Kartaca, Jerba, Sfax, Tozeur, Tabarka; Letonya’da Riga; Umman’da Salalah ve Suudi Arabistan’da Medine Havalimanları’nda duty free mağazalarını işletiyor. TAV Havalimanları ve Gebr. Heinemann ve Unifree ortaklığında kurulan ve Türkiye’nin en büyük gümrüksüz satış mağaza işletmecisi olan ATÜ Duty Free, yolculara, dünyanın en tanınmış markalarına ait 50 bin çeşit ürüne avantajlı fiyatlarla erişim olanağı sağlıyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz