Avustralya turizm elçisi olarak bir tanrı seçti. Chris Hemsworth namı diğer Asgardlı Thor, hatta Miley Cyrus’ın müstakbel kayınbiraderi, ülkesi Avustralya turizmi için küresel reklam yüzü oldu.

Hollywood yıldızı olarak tanınsa da Instagram sayfasında anayurdundan sıkça fotoğraf paylaşan aktör, Yahoo Travel’a yaptığı açıklamada, bir 4×4’ü yiyecek, olta, dalış malzemeleri, çadır ve sörf tahtasıyla doldurduktan sonra gaza basıp Avustralya’yı keşfe çıkmanın hayalini kurduğunu anlattı. Hemsworth plan yapmadan olayların akışına kapılıp modern dünyayla bağlantısını keseceği bu yolculuğu gerçekleştirse başlayacağı noktanın büyüdüğü şehir Victoria olacağını söyledi.

b08ab7501369d7d6a9ba858f477167a38ff8c99e

“Dünyanın en beyaz kumlarına, en mavi denizine ve bakir plajlarına sahibiz. Avustraya’da hava temiz ve insanlar kendini özgür hissediyor. Burası dinlenmek için mükemmel bir yer” diyen Avengers yıldızı, anlaşılan şimdiden görevini başarıyla yerine getiriyor.

Hemsworth’ün seslendirdiği ve izleyeni ilk uçakla okyanus aşmaya teşvik eden video, aktörün Avustralya’nın turizm yüzü olarak yaptığı ilk iş.

(fotoğraflar: Instagram / Chris Hemsworth)

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz