Motorize gezginler için yıldızı daha da parlayan bir fuar 8’inci kez kapılarını açtı bu hafta. Messe Frankfurt İstanbul tarafından düzenlenen uluslararası nitelikteki Eurasia Moto Bike Expo, 25-28 Şubat arasında, pek çok motosiklet, bisiklet ve aksesuar üretici, tasarımcı, girişimci ve meraklılarını bir araya getiriyor.

Geçen yıl Güneydoğu Avrupa, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya ve Orta Asya, Türkiye ve komşu bölgelerden 112 binden fazla ziyaretçiyi ağırlayan ticari fuara bu yıl dört günün sonunda 120 bine yakın ziyaretçinin katılması bekleniyor.

İlk kez portföylerinde bir motosiklet/bisiklet fuarı yer aldığını söyleyen Messe Frankfurt Başkan Yardımcısı Michael Johannesyer, bu alanda sistematik şekilde büyüyeceklerini belirtti. Açılış gününde Yamaha ve Honda’nın lansmanlarının yanı sıra yerli motosiklet lastiği üreticisi ANLAS’ın da ürün lansmanı gerçekleşti.

Çift teker seven gezginler için en büyük fuar

Motosiklet ve bisiklet sezonunun açılışına denk getirilen Eurasia Moto Bike Expo 2016’da motosiklet ve bisikletin yanısıra kasklar, sürücü giysileri, gözlükler, montlar, eldivenler, botlar, çizmeler, lastikler, modifiye ve performans kitleri, özel yağlar, katkı maddeleri ve diğer aksesuarlar gibi geniş bir ürün yelpazesi sergileniyor.

KOSGEB‘in ana sponsorluğuyla İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen buluşmaya, MOTED (Motosiklet Endüstrisi Derneği), BISED (Bisiklet Endüstrisi Derneği), MOTODER (Motosiklet Sanayicileri Derneği) gibi sektörün önde gelen dernekleri de destek veriyor.

Yorum yaz

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi giriniz